Proč vašemu pejskovi servírovat SUPERPRÉMIOVÁ krmiva?

Super prémiová krmiva obsahují vysoké množství zdraví prospěšných látek. Nutno však říci, že v nich nenajdete žádná barviva, konzervanty, GMO, lepek ani sóju. Samozřejmě, že ne každá značka krmiv se drží stejných zásad, proto je důležité vždy nahlédnout na skutečný obsah daného krmiva a brát zřetel na ten nejdůležitější faktor – skutečné množství čerstvého masa. Za zdroj bílkovin se totiž, bohužel, velmi často také uvádí i vnitřnosti aj. Proto je potřeba si uvědomit, že to, co dělá krmiva výjimečná, je jejich výroba z čerstvého masa a kvalita dalších přidaných látek, které jsou pro pejska nezbytné. Pokud při výběru krmiva potřebujete radu, dodavatelé krmiv by Vám ji měli obratem poskytnout.

Super prémiová krmiva neobsahují nadbytečné látky, které Váš pejsek stejně nestráví. Obiloviny pouze poskytnou pocit sytosti, avšak pejsek je téměř bez užitku vyloučí a to představuje pro jeho trávicí trakt nadbytečnou zátěž.

Super prémiová krmiva obsahují maximální množství stravitelných látek, které pejsek zužitkuje a jsou velmi prospěšné pro jeho vitální a zdravý život.

Při výběru nového krmiva přejeme správnou volbu a pejskovi dobrou chuť ????