MyDr.Dog Obojek L (25mm x 46-53cm) Barva: černá se stříbrným kováním

Obojek černé barvy je vyráběný z hovězí kůže. Aby byl pro vašeho chlupáče maximálně pohodlný, vybavili jsme ho vnitřním polstrováním. Najdete na něm také praktické dvojité stříbrné kování pro jednodušší zapínání vodítka. Vhodný také pro připnutí psí známky nebo jiného originálního znaku.

Obojek má šířku 2,5 cm a délku 46–53 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kováním pro snadnější zapínání a umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručí dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B4001002
Značka: MyDr.Dog
590 Kč
Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte obojky MyDr.Dog. Díky speciální úpravě kůže je zaručená maximální pevnost při tahu, materiál je navíc na dotek velmi příjemný.

Obojky od MyDr.Dog můžete využít při jakékoliv činnosti, ať už s pejskem vyrazíte do města, nebo do přírody. Zaručené je, že mu bude vždy slušet díky kombinaci jednoduchého a zároveň osobitého trendy designu. Jestliže patříte mezi příznivce setů a kompletů, doporučujeme vám pořídit si pro vašeho chlupáče také dlouhé přepínací vodítko s černými koženými domečky.

Jak pečovat o obojek?

Na špinavý obojek vezměte pouze vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřete. Jakmile bude čistý, měli byste ho ošetřit jakýkoliv přípravkem na kůži. Kování může být v důsledku častého používání poškrábané, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jak změřit obvod krku vašeho chlupáče? Vezměte krejčovský metr a dejte ho psovi kolem krku. Jestliže doma krejčovský metr nemáte, stačí vzít jakýkoliv provázek a opět ho dát psovi kolem krku. V místě protnutí si udělejte nějaké značení, aby se vám změřená délka nepohnula při odejmutí. Následně položte provázek na klasický metr.

K naměřené velikosti připočítejte ještě 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volnější a neškrtil ho. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout zhruba na 2–3 díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost L hodí?

Seznam plemen slouží pouze k základní orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením ještě vždy změřit a mírou si ověřit, zda mu bude opravdu sedět.

Podle rozměrů bude sedět psům středních až větších plemen, jako jsou třeba: afgánský chrt, norský losí pes, čau-čau, doberman, aljašský malamut, baset, goldendoodle, irský setr, kolie, německý ovčák, rhodéský ridgeback, anglický bulteriér, zlatý retrívr, australský honácký pes, australský ovčák, coonhound, bobtail, labrador, sibiřský husky, louisianský leopardí pes, německý boxer, německý ohař, vlčí špic nebo výmarský ohař.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: