MyDr.Dog Obojek L (25mm x 46-53cm) Barva: černá se zlatým kováním

Obojek z hovězí kůže vyrobený v černé barvě je vybavený vnitřním polstrováním, které zaručí vašemu pejskovi maximální pohodlí. Doplněné je o zlaté kování, díky němuž je zapínání snadnější. Můžete na něj umístit třeba psí známku nebo jiný originální znak.

Obojek je široký 2,5 cm a dlouhý 46–53 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité podšití zaručující dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • dvojité kování pro umístění psí známky,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění psí kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B4001001
Značka: MyDr.Dog
610 Kč
Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Při výrobě našich obojků jsme zkombinovali dvě tradiční hesla: „v jednoduchosti je krása“ a také „kvalita nad kvantitou“. Speciální úprava hovězí kůže totiž zaručí dostatečnou pevnost při tahu a k tomu je navíc materiál na dotek velmi příjemný.

Obojky od MyDr.Dog se hodí k jakékoliv aktivitě, ať už do přírody, nebo na procházku do města. Zaručené je, že bude vždy slušet díky jednoduchému a zároveň osobitému trendy designu. A pokud jste příznivci jednotnosti, můžete pořídit vašemu hafanovi do setu také přepínací vodítko s černými koženými domečky.

Jak o obojek pečovat?

Jestliže je obojek vašeho parťáka zašpiněný, stačí vzít vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřít. Až bude očištěný, měli byste ho ošetřit jakýmkoliv přípravkem na kůži. Kování se může časem poškrábat, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jakou velikost obojku pro vašeho chlupáče vybrat? Změřte mu obvod krku. Udělat to můžete buď pomocí krejčovského metru, nebo vezměte jakýkoliv delší provázek, který dáte pejskovi kolem krku, vyznačíte si místo protnutí na provázku a pak ho položíte na klasický metr.

K naměřené velikosti vždy připočítejte 1 cm, aby byl obojek po nasazení volný na 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout na prostřední dírku v obojku. Pokud kupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby mu vydržel, co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se hodí velikost L?

Výčet plemen slouží pouze k orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením obojku raději vždy změřit.

Velikost L je ideální variantou pro psy středních plemen, mezi ně patří: belgický ovčák, francouzský buldoček, australský honácký pes, goldendoodle, irský teriér, střední knírač, americký eskymácky pes, anglický setr, australský ovčák, labradoodle, lurcher, maďarský ohař, skotský teriér, šarpej nebo zlatý retrívr. Případně psům menšího vzrůstu, jako je dalmatin, louisianský leopardí pes, německý boxer nebo německý ovčák.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: