MyDr.Dog Obojek L (25mm x 46-53cm) Barva: červená se zlatým kováním

Obojek z hovězí kůže vyrobený v červené barvě. Na obojku naleznete vnitřní polstrování, které zajistí vašemu pejskovi maximální pohodlí. Navíc je doplněné o dvojité zlaté kování pro snadnější zapínání vodítka. Můžete na něj připnout psí známku nebo jiné originální značení.

Obojek má šířku 2,5 cm a délku 46–53 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kování pro umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručuje dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály, které nepodráždí psí kůži, ani lidskou pokožku.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B4006001
Značka: MyDr.Dog
610 Kč
Kategorie: L (46-53cm)
Položka byla vyprodána…

Jak praví rčení „v jednoduchosti je krása“, a toho jsme se při výrobě obojků drželi zároveň s použitím těch nejlepších materiálů. Speciální úprava hovězí kůže zaručí dostatečnou pevnost při tahu, navíc je materiál na dotek velmi příjemný.

Obojky MyDr.Dog můžete využít při jakékoliv aktivitě, ať už vyrážíte na procházku do města, nebo třeba do přírody. Jednoduše mu bude slušet za všech okolností díky osobitému trendy designu. Pokud chcete, aby obojek ladil s vodítkem, podívejte se na přepínací vodítko dlouhé ozdobené červenými domečky.

Jak pečovat o obojek?

Jestliže je obojek vašeho parťáka zašpiněný, stačí vzít vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřít. Až bude očištěný, měli byste ho ošetřit jakýmkoliv přípravkem na kůži. Kování se může časem poškrábat, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jakou velikost obojku pro vašeho chlupáče vybrat? Změřte mu obvod krku. Udělat to můžete buď pomocí krejčovského metru, nebo vezměte jakýkoliv delší provázek, který dáte pejskovi kolem krku, vyznačíte si místo protnutí na provázku a pak ho položíte na klasický metr.

K naměřené velikosti je potřeba připočítat vždy 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volný, ale zároveň ne moc. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnou zhruba na druhou díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro štěňátko, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost L hodí?

Uvedená plemena slouží pouze k základní orientaci. Před zakoupením obojku byste měli vždy nejprve změřit obvod krku vašeho psa.

Nejlépe padne psům středních až větších plemen, jako jsou třeba: norský losí pes, čau-čau, doberman, aljašský malamut, goldendoodle, irský setr, kolie, afgánský chrt, německý ovčák, rhodéský ridgeback, anglický bulteriér, australský honácký pes, australský ovčák, baset, coonhound, bobtail, labrador, sibiřský husky, louisianský leopardí pes, německý boxer, německý ohař, vlčí špic, výmarský ohař nebo zlatý retrívr.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: