MyDr.Dog Obojek M (25mm x 40-47cm) Barva: bílá se stříbrným kováním

Obojek bílé barvy se vyrábí z hovězí kůže, navíc je vybavený vnitřním polstrováním pro maximální pohodlí vašeho pejska. Najdete na něm také praktické dvojité stříbrné kování pro jednodušší zapínání vodítka. Vhodný také pro připnutí psí známky nebo jiného originálního znaku.

Obojek má šířku 2,5 cm a délku 40–47 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kováním pro snadnější zapínání a umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručí dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B3003002
Značka: MyDr.Dog
560 Kč
Kategorie: M (40-47cm)
Hmotnost: 0.11 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte obojky MyDr.Dog. Díky speciální úpravě kůže je zaručená maximální pevnost při tahu, materiál je navíc na dotek velmi příjemný.

Obojky MyDr.Dog můžete využít při jakékoliv aktivitě, ať už vyrážíte na procházku do města, nebo třeba do přírody. Díky osobitému a trendy designu mu bude jednoduše dělat parádu kdykoliv a kdekoliv. Rádi byste měli barvu obojku sjednocenou s vodítkem? Doporučujeme vám zakoupit si do setu dlouhé přepínací vodítko ozdobené bílými koženými domečky a stříbrným kováním.

Jak pečovat o obojek?

Na špinavý obojek vezměte pouze vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřete. Jakmile bude čistý, měli byste ho ošetřit jakýkoliv přípravkem na kůži. Kování může být v důsledku častého používání poškrábané, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jak změřit obvod krku vašeho chlupáče? Vezměte krejčovský metr a dejte ho psovi kolem krku. Jestliže doma krejčovský metr nemáte, stačí vzít jakýkoliv provázek a opět ho dát psovi kolem krku. V místě protnutí si udělejte nějaké značení, aby se vám změřená délka nepohnula při odejmutí. Následně položte provázek na klasický metr.

K naměřené velikosti připočítejte ještě 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volnější a neškrtil ho. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout zhruba na 2–3 díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost M hodí?

Seznam plemen slouží pouze k základní orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením ještě vždy změřit a mírou si ověřit, zda mu bude opravdu sedět.

Nejlépe padne psům středních plemen, mezi které patří: americký eskymácky pes, anglický setr, australský ovčák, australský honácký pes, belgický ovčák, francouzský buldoček, goldendoodle, irský teriér, střední knírač, labradoodle, lurcher, maďarský ohař, skotský teriér, šarpej nebo zlatý retrívr. Případně psům menšího vzrůstu, jako je dalmatin, louisianský leopardí pes, německý boxer nebo německý ovčák.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: