MyDr.Dog Obojek XL (30mm x 51-58cm) Barva: černá se zlatým kováním

Obojek černé barvy je vyráběný z hovězí kůže. Aby byl pro vašeho chlupáče maximálně pohodlný, vybavili jsme ho vnitřním polstrováním. Přichycené je na něm praktické dvojité zlaté kování pro jednodušší zapínání vodítka. Využít ho můžete třeba pro připnutí psí známky nebo jiného originálního znaku.

Obojek má šířku 3 cm a délku 51–58 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kováním pro snadnější zapínání a umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručí dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B5001001
Značka: MyDr.Dog
640 Kč
Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte obojky MyDr.Dog. Díky speciální úpravě kůže je zaručená maximální pevnost při tahu, materiál je navíc na dotek velmi příjemný.

Obojky od MyDr.Dog se hodí k jakékoliv aktivitě, ať už do přírody, nebo na procházku do města. Zaručené je, že bude vždy slušet díky jednoduchému a zároveň osobitému trendy designu. A pokud jste příznivci jednotnosti, můžete pořídit vašemu hafanovi do setu také krátké vodítko s černými koženými domečky.

Jak pečovat o obojek?

Na špinavý obojek vezměte pouze vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřete. Jakmile bude čistý, měli byste ho ošetřit jakýkoliv přípravkem na kůži. Kování může být v důsledku častého používání poškrábané, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jak změřit obvod krku vašeho chlupáče? Vezměte krejčovský metr a dejte ho psovi kolem krku. Jestliže doma krejčovský metr nemáte, stačí vzít jakýkoliv provázek a opět ho dát psovi kolem krku. V místě protnutí si udělejte nějaké značení, aby se vám změřená délka nepohnula při odejmutí. Následně položte provázek na klasický metr.

K naměřené velikosti připočítejte ještě 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volnější a neškrtil ho. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout zhruba na 2–3 díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost XL hodí?

Seznam plemen slouží pouze k základní orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením ještě vždy změřit a mírou si ověřit, zda mu bude opravdu sedět.

Podle rozměrů bude sedět psům velkých plemen, jako je třeba: americký/anglický bulldog, argentinská doga, bernský salašnický pes, bloodhound, bobtail, bordeauxská doga, flanderský bouvier, irský vlkodav, knírač velký, německá doga, sibiřský husky nebo vlčí špic.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: