MyDr.Dog Obojek XL (30mm x 51-58cm) Barva: červená se zlatým kováním

Obojek červené barvy vyrobený z hovězí kůže. Aby měl váš pejsek maximální pohodlí, vypolstrovali jsme vnitřní stranu obojku. Navíc je na něm přichycené i praktické dvojité zlaté kování, díky kterému je zapínání vodítka jednodušší. Vhodné je také pro umístění psí známky nebo jiného originálního znaku.

Obojek je široký 3 cm a dlouhý 51–58 cm. V tomto rozmezí se zhruba pohybují jednolité dírky pro zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • vyrábíme je z pravé hovězí kůže,
  • dvojité kování pro umístění psí známky,
  • dvojité podšití zaručí pevnost, odolnost a dlouhou výdrž,
  • použité příjemné materiály, které nepodráždí psí kůži, ani lidskou pokožku.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B5006001
Značka: MyDr.Dog
640 Kč
Kategorie: XL (51-58cm)
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte jednoduchou odpověď: obojky MyDr.Dog. Speciální úprava hovězí kůže zaručí dostatečnou pevnost při tahu, navíc je materiál na dotek velmi příjemný.

Obojky MyDr.Dog můžete využít při jakékoliv aktivitě, ať už vyrážíte na procházku do města, nebo třeba do přírody. Jednoduše mu bude slušet za všech okolností díky osobitému trendy designu. Pokud chcete, aby obojek ladil s vodítkem, podívejte se na krátké vodítko doplněné o červené domečky.

Jak o obojek pečovat?

Pokud je obojek vašeho psa špinavý, vezměte vlhký hadřík a veškeré nečistoty s ním setřete. Jakmile bude čistý, následně je dobré ho ošetřit jakýmkoliv přípravkem na kůži. Kování se v důsledku denního používání může časem poškrábat, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nejste si jistí, jakou velikost obojku vybrat? Vezměte krejčovský metr a změřte obvod krku vašeho psa. Pokud doma krejčovský metr nemáte, nevadí. Stačí vzít jakýkoliv provázek, dejte ho psovi kolem krku, vyznačte místo protnutí na provázku a rozložte ho poté na klasický metr.

K naměřené velikosti je potřeba připočítat vždy 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volný, ale zároveň ne moc. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnou zhruba na druhou díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro štěňátko, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost XL hodí?

Uvedená plemena slouží pouze k orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením raději vždy změřit.

Ideální volba pro psy velkých plemen, jako jsou třeba: knírač velký, irský vlkodav, americký/anglický bulldog, argentinská doga, bernský salašnický pes, bloodhound, bobtail, bordeauxská doga, německá doga, sibiřský husky, vlčí špic nebo flanderský bouvier.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: