MyDr.Dog Obojek XL (30mm x 51-58cm) Barva: fuchsie/cranberry se stříbrným kováním

Obojek vyrobený z hovězí kůže fuchsiové barvy je vybavený vnitřním polstrováním pro maximální pohodlí vašeho hafana. Přichycené je na něm dvojité stříbrné kování, se kterým je zapínání vodítka pohodlnější. Využít ho můžete třeba pro připnutí psí známky nebo jiného originálního znaku.

Obojek má šířku 3 cm a délku 51–58 cm, což je rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • vyrábíme je z pravé hovězí kůže,
  • dvojité kování pro pohodlnější zapínání,
  • dvojité podšití zaručuje pevnost, odolnost a dlouhou výdrž,
  • použité příjemné materiály – nedochází k podráždění psí kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B5004002
Značka: MyDr.Dog
620 Kč
Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte jednoduchou odpověď: obojky MyDr.Dog. Díky speciální úpravě hovězí kůže je obojek na dotek velmi příjemný a síla kůže vám zaručí maximální pevnost při tahu.

Obojky MyDr.Dog mu budou dělat parádu při jakékoliv aktivitě – při procházce do města, nebo do přírody, díky jednoduchému a zároveň osobitému trendy designu. Chcete, aby obojek vašeho pejska ladil s vodítkem? Stačí mu pořídit krátké vodítko také fuchsiové barvy ozdobené koženými domečky.

Jak pečovat o obojek?

Pokud je obojek vašeho chlupáče špinavý, vezměte obyčejný vlhčený hadřík a veškeré nečistoty odstraňte. Po očištění ho ošetřete jakýmkoliv přípravkem na kůži. Kování se může časem poškrábat, to ale nemá žádný vliv na funkčnost obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nejste si jistí, jakou velikost obojku vybrat? Vezměte krejčovský metr a změřte obvod krku vašeho psa. Pokud doma krejčovský metr nemáte, nevadí. Stačí vzít jakýkoliv provázek, dejte ho psovi kolem krku, vyznačte místo protnutí na provázku a rozložte ho poté na klasický metr.

K naměřené velikosti vždy připočítejte 1 cm, aby byl obojek po nasazení volný na 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout na prostřední dírku v obojku. Pokud kupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby mu vydržel, co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost XL hodí?

Uvedená plemena slouží pouze k orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením raději vždy změřit.

Nejlépe padne psům velkých plemen, jako jsou třeba: bordeauxská doga, americký/anglický bulldog, bloodhound, argentinská doga, bernský salašnický pes, bobtail, knírač velký, flanderský bouvier, irský vlkodav, německá doga vlčí špic nebo sibiřský husky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: