MyDr.Dog Obojek XL (30mm x 51-58cm) Barva: koňak se zlatým kováním

Obojek z hovězí kůže vyrobený v koňakové (jantarové) barvě je vybavený vnitřním polstrováním, které zaručí vašemu pejskovi maximální pohodlí. Přichycené je na něm zlaté kování, se kterým je zapínání praktičtější. Můžete si na něj umístit třeba psí známku nebo jiný originální znak.

Obojek je široký 3 cm a dlouhý 51–58 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité podšití zaručující dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • dvojité kování pro umístění psí známky,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění psí kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B5002001
Značka: MyDr.Dog
640 Kč
Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Při výrobě našich obojků jsme zkombinovali dvě tradiční hesla: „v jednoduchosti je krása“ a také „kvalita nad kvantitou“. Speciální úprava hovězí kůže totiž zaručí dostatečnou pevnost při tahu a k tomu je navíc materiál na dotek velmi příjemný.

Obojky MyDr.Dog mu budou dělat parádu při jakékoliv aktivitě – při procházce do města, nebo do přírody, díky jednoduchému a zároveň osobitému trendy designu. A aby váš parťák byl stylový, můžete mu k obojku pořídit přepínací vodítko s koženými domečky v koňakové barvě.

Jak o obojek pečovat?

Jestliže je obojek vašeho parťáka zašpiněný, stačí vzít vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřít. Až bude očištěný, měli byste ho ošetřit jakýmkoliv přípravkem na kůži. Kování se může časem poškrábat, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jakou velikost obojku pro vašeho chlupáče vybrat? Změřte mu obvod krku. Udělat to můžete buď pomocí krejčovského metru, nebo vezměte jakýkoliv delší provázek, který dáte pejskovi kolem krku, vyznačíte si místo protnutí na provázku a pak ho položíte na klasický metr.

K naměřené velikosti vždy připočítejte 1 cm, aby byl obojek po nasazení volný na 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout na prostřední dírku v obojku. Pokud kupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby mu vydržel, co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se hodí velikost XL?

Výčet plemen slouží pouze k orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením obojku raději vždy změřit.

Velikost XL je ideální variantou pro psy velkých plemen, mezi ně patří: americký/anglický bulldog, německá doga, argentinská doga, bloodhound, bobtail, bordeauxská doga, vlčí špic, flanderský bouvier, irský vlkodav, knírač velký, bernský salašnický pes nebo sibiřský husky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: