MyDr.Dog Obojek XL+ (30mm x 57-64cm) Barva: červená se zlatým kováním

Obojek vyrobený z hovězí kůže v červené barvě má vnitřní polstrování pro maximální pohodlí vašeho pejska. Najdete na něm také přichycené dvojité zlaté kování pro snazší zapínání vodítka, na které můžete umístit třeba psí známku nebo jiný originální znak.

Obojek má šířku 3 cm a délku 57–64 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kováním pro snadnější zapínání a umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručí dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B6006001
Značka: MyDr.Dog
670 Kč
Kategorie: XL + (57-64cm)
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Spojením slov, jako je funkčnost, pohodlnost, kvalita a design, získáte obojky od MyDr.Dog. Hovězí kůže je při výrobě speciálně upravená tak, aby zajistila maximální pevnost při tahu a zároveň byla velmi příjemná na dotek.

Ať už s vaším parťákem podnikáte výlety do města nebo do přírody, důležité je, aby splňovaly všechny důležité parametry. A trendy osobitý design je už jen velký bonus. Obojky od MyDr.Dog přesně takové jsou. Pokud chcete, aby obojek ladil s vodítkem, podívejte se na krásné krátké vodítko, které je doplněné o prvky červené hovězí kůže, jako je právě tento obojek.

Jak pečovat o obojek?

Veškeré nečistoty na špinavém obojku očistěte pouze vlhčeným hadříkem. Po omytí vezměte jakýkoliv přípravek na kůži a ošetřete ho s ním. Kování se může častým používáním poškrábat, nemá to ale žádný vliv na funkčnost samotného výrobku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jak změřit obvod krku vašeho chlupáče? Vezměte krejčovský metr a dejte ho psovi kolem krku. Jestliže doma krejčovský metr nemáte, stačí vzít jakýkoliv provázek a opět ho dát psovi kolem krku. V místě protnutí si udělejte nějaké značení, aby se vám změřená délka nepohnula při odejmutí. Následně položte provázek na klasický metr.

K naměřené velikosti připočítejte ještě 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volnější a neškrtil ho. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout zhruba na 2–3 díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost +XL hodí?

Uvedená plemena slouží pouze k orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením raději vždy změřit.

Ideální volba pro psy velkých až obřích plemen plemen, jako je třeba: rotvajler, bernardýn, bordeauxská doga, bullmastiff, cane corso, flanderský bouvier, bloodhound, kavkazský pastevecký pes, knírač velký, pyrenejský horský pes.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: