MyDr.Dog Obojek XL+ (30mm x 57-64cm) Barva: tmavě modrá se zlatým kováním

Tmavě modrý obojek je vyrobený z hovězí kůže. Navíc je vybavený vnitřním polstrováním, které zajistí maximální pohodlí pro vašeho hafana. Přichycení je na něm dvojité zlaté kování, pro ještě snadnější zapínání. Můžete na něj připnout třeba psí známku nebo jiný originální znak.

Obojek je široký 3 cm a dlouhý 57–64 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité podšití zaručující dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • dvojité kování pro umístění psí známky,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění psí kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B6005001
Značka: MyDr.Dog
670 Kč
Kategorie: XL + (57-64cm)
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Jaký obojek pro svého parťáka, který bude splňovat všechny nejnáročnější parametry, jako je funkčnost, kvalita, design a pohodlnost? Správnou odpovědí jsou obojky od MyDr.Dog. Hovězí kůže je při výrobě upravená speciálním způsobem, aby zajistila při tahu maximální pevnost a zároveň byla na dotek příjemná.

Ať už s vaším pejskem podnikáte výlety do přírody nebo jen procházky do města, měli byste mu pořídit obojek, ve kterém se bude cítit neustále pohodlně. Obojky od MyDr.Dog přesně takové jsou. Rádi byste měli barvu obojku sjednocenou s vodítkem? Doporučujeme vám zakoupit si do setu krátké vodítko se zlatým kováním.

Jak o obojek pečovat?

Veškeré nečistoty na špinavém obojku očistěte pouze vlhčeným hadříkem. Po omytí vezměte jakýkoliv přípravek na kůži a ošetřete ho s ním. Kování se může častým používáním poškrábat, nemá to ale žádný vliv na funkčnost samotného výrobku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jakou velikost obojku pro vašeho chlupáče vybrat? Změřte mu obvod krku. Udělat to můžete buď pomocí krejčovského metru, nebo vezměte jakýkoliv delší provázek, který dáte pejskovi kolem krku, vyznačíte si místo protnutí na provázku a pak ho položíte na klasický metr.

K naměřené velikosti vždy připočítejte 1 cm, aby byl obojek po nasazení volný na 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout na prostřední dírku v obojku. Pokud kupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby mu vydržel, co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost +XL hodí?

Uvedená plemena slouží pouze k základní orientaci. Před zakoupením obojku byste měli vždy nejprve změřit obvod krku vašeho psa.

Nejlépe padne psům velkých plemen, jako jsou třeba: bordeauxská doga, bernardýn, bloodhound, bullmastiff, kavkazský pastevecký pes, cane corso, flanderský bouvier, pyrenejský horský pes, rotvajler nebo velký knírač.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: