MyDr.Dog Obojek XXS (12mm x 21-27cm) Barva: červená se zlatým kováním

Červený obojek vyrobený z hovězí kůže je vybavený vnitřním polstrováním pro maximální pohodlí vašeho pejska. Navíc na něm najdete dvojité zlaté kování pro jednodušší zapínání vodítka. Můžete na něj připnout ale i psí známku nebo jiný originální znak.

Obojek má šířku 1,2 cm a délku 21–27 cm, což je zhruba rozmezí mezi jednotlivými dírkami na zapínání.

 

Vlastnosti obojku:

  • při výrobě je využitá pravá hovězí kůže,
  • dvojité kováním pro snadnější zapínání a umístění psí známky,
  • dvojité podšití, které zaručí dlouhou výdrž, pevnost a odolnost,
  • použité kvalitní materiály – nedochází k podráždění kůže, ani lidské pokožky.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: B1106001
Značka: MyDr.Dog
490 Kč
Kategorie: XXS (21-27 cm)
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Spojíte-li slova jako funkčnost, kvalita, design a pohodlnost, získáte obojky MyDr.Dog. Díky speciální úpravě kůže je zaručená maximální pevnost při tahu, materiál je navíc na dotek velmi příjemný.

Obojky MyDr.Dog můžete využít při jakékoliv aktivitě, ať už vyrážíte na procházku do města nebo třeba do přírody. Jednoduše mu bude slušet za všech okolností díky osobitému trendy designu. Pokud chcete, aby obojek ladil s vodítkem, podívejte se na krásné přepínací vodítko, které je doplněné o prvky červené hovězí kůže, jako je právě tento obojek.

Jak pečovat o obojek?

Na špinavý obojek vezměte pouze vlhčený hadřík a veškeré nečistoty z něj setřete. Jakmile bude čistý, měli byste ho ošetřit jakýkoliv přípravkem na kůži. Kování může být v důsledku častého používání poškrábané, to ale nemá žádný vliv na funkčnost celého obojku.

 

Měření obvodu krku:

Nevíte, jak změřit obvod krku vašeho chlupáče? Vezměte krejčovský metr a dejte ho psovi kolem krku. Jestliže doma krejčovský metr nemáte, stačí vzít jakýkoliv provázek a opět ho dát psovi kolem krku. V místě protnutí si udělejte nějaké značení, aby se vám změřená délka nepohnula při odejmutí. Následně položte provázek na klasický metr.

K naměřené velikosti připočítejte ještě 1 cm navíc, aby byl obojek po zapnutí volnější a neškrtil ho. Ideální je, aby se vám mezi krk a obojek vešly 2 prsty. Uvedená míra by měla připadnout zhruba na 2–3 díru v obojku. Jestliže nakupujete první obojek pro vaše štěně, doporučujeme nechat větší rezervu, aby vám obojek vydržel co nejdéle.

 

Pro jaká plemena se velikost XXS hodí?

Výčet plemen slouží pouze k základní orientaci. Obvod krku byste měli před zakoupením ještě vždy změřit a mírou si ověřit, zda mu bude opravdu sedět.

Velikosti XXS padnou nejlépe těm nejmenším plemenům, jako je: italský chrtík, jorkšír, čivava, havanský pes, maltipoo, papillon, trpasličí pinč nebo čínský chocholatý pes.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: