MyDr.Dog Vodítko přepínací 10 dlouhé. Barva: černá s červenými domečky a zlatým kováním

Černé vodítko z námořnického lana se vyrábí ručně. Dekorované je červenými koženými domečky a zlatým kováním s karabinami po obou stranách. Díky dvojité karabině a kroužkům si můžete pohodlně nastavit délku vodítka nebo je využít pro vedení dvou chlupáčů najednou.

Vodítko je dlouhé 235 cm s průměrem 10 mm. Ideální volba pro střední a velká plemena.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V1101061
Značka: MyDr.Dog
1 090 Kč
Kategorie: Střední a velké plemeno
Hmotnost: 0.23 kg
Položka byla vyprodána…

Výšlapy, túry nebo společný běh s vaším chlupáčem? Při těchto aktivitách je nezbytnou součástí vodítko, protože ne vždy je okolí přizpůsobené k volnému pohybu. Zvažujete, které je to správné pro všechny aktivity? Vodítka od MyDr.Dog taková jsou. Spojují totiž funkčnost, kvalitu, pohodlí pro vašeho pejska a design v jednom.

Rádi byste, aby byl váš pejsek sladěný a měl vodítko s obojkem stejné? Naše nabídka zahrnuje set vodítek a obojků ve stejné barvě. Co třeba červený obojek velikosti M?

 

Výroba vodítek

Kvalitní vodítko musí splňovat parametry, jako je dlouhá životnost při každodenním použití a zároveň výdrž, když by váš pejsek na procházce táhl. Zvolili jsme proto pevné a velmi odolné námořnické lano, které se v USA používá při výrobě luxusních jachet. Tím se naše vodítka liší od všech ostatních z evropského trhu.

Povrch vodítka je potřeba speciálně upravit, abychom zajistili pevnost a otěruvzdornost. Úprava spočívá v poplastováním polyvinylchloridem. Na vodítku je připevněné kvalitní mosazné kování a kožené domečky ve stejné barvě, jako jsou obojky. Materiál je příjemný na dotek a nedráždí lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Špínu z vodítka dostanete ručním praním. Podle míry znečištění ho buď vyperte v mýdlové vodě, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko nedávejte na umytí do pračky, ani do myčky. Karabina s kováním může časem nést známky ochození (poškrábání). To ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: