MyDr.Dog Vodítko přepínací 10 dlouhé. Barva: cranberry se stříbrným kováním

Ručně vyráběné vodítko z námořnického lana ve fuchsiové barvě je osazené stříbrným kováním a karabinami po obou stranách. Praktické zpracování usnadňuje manipulaci a dává možnost nastavit si délku vodítka podle potřeby. Vhodné pro vedení dvou chlupáčů najednou.

Délka vodítka je 235 cm a tloušťka 10 mm. Ideální volba pro střední a velké pejsky.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V1106042
Značka: MyDr.Dog
1 090 Kč
Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.23 kg
Položka byla vyprodána…

Ať už jdete vašeho chlupáče ven cvičit nebo jen vyrážíte na výlet, rozhodně se vám v těchto chvílích šikne vodítko. Nevíte, které vybrat? Vodítka od MyDr.Dog spojují všechno, co všichni pejskaři ocení: funkčnost, kvalitu, pohodlí pro pejsky a design v jednom.

Pokud jste příznivci jednotnosti, doporučujeme vám se podívat na kožený obojek ve fuchsiové barvě, jako je právě vodítko.

 

Výroba vodítek

Výroba vodítek vyžaduje maximální kvalitu pro dlouhou životnost a výdrž při tahu vašeho pejska. Zvolili jsme proto pevný a odolný materiál, který se hodí pro každodenní použití. Jedná se o typ námořnického lana využívaný v USA při výrobě luxusních jachet. A v tom spočívá odlišnost našich vodítek oproti ostatním z evropského trhu.

Povrch vodítka je poplastovaný polyvinylchloridem, díky čemuž zajistíme vysokou pevnost a otěruvzdornost. Osadili jsme je mosazným kováním a krásnými koženými domečky. Kvalitní zpracování zajistí maximální pohodlí pro vás i vašeho pejska a nedráždí lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Nečistoty z vodítka odstraníte ručním praním. Podle míry znečištění ho buď vyperte v mýdlové vodě, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko nedávejte do pračky, ani do myčky. Karabina s kováním může časem nést známky opotřebení. To ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: