MyDr.Dog Vodítko přepínací 6 dlouhé. Barva: bílá se stříbrným kováním

Bílé vodítko dekorované bílou hovězí kůží v kombinaci se stříbrným kováním patří mezi elegantní kousky. Za pomoci dvou karabin si můžete pohodlně nastavit délku vodítka podle potřeby nebo je využít při vedení dvou chlupáčů najednou. Vodítka vyrábíme ručně z námořnického lana.

Vodítko má průměr 6 mm na tloušťku a celková délka je 235 cm. Vhodná varianta pro psy malých i středně velkých plemen.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V3105032
Značka: MyDr.Dog
820 Kč
Kategorie: Malé a středně velké plemeno
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Vodítko je základ do výbavy pro vašeho pejska. Používáte ho na nejen při procházkách do města, ale občasně i v přírodě, kde nejsou vhodné podmínky pro volný pohyb. Anebo si ho vezmete s sebou, když jdete trénovat poslušnost. Jaké funkce by ale takové vodítko mělo mít? Zkušení, ale i ti méně zkušení pejskaři vědí, že hlavní je kvalita, pohodlí pro pejska i samotného páníčka. A naše vodítka MyDr.Dog přesně taková jsou, navíc v sobě pojí i elegantní design.

Vytvořili jsme nabídku setů vodítek a obojků ve stejné barvě. Bílé vodítko dekorované hovězí kůží můžete sladit právě třeba s koženým bílým obojkem se stříbrným kováním ve velikosti M.

 

Výroba vodítek

Při výrobě vodítek se řídíme zásadou maximální kvality. Vybírali jsme proto takový materiál, který bude odolný vůči vnějším podmínkám a zároveň pevný při každodenním používání. A námořnické lano splnilo ve všem všechny naše požadavky. V USA se totiž nejčastěji využívá jako součást při výrobě luxusních jachet. V tom právě spočívá odlišnost našich vodítek od těch ostatních.

Povrch lana upravujeme pomocí polypropylenového poplastování, díky kterému je zajištěná pevnost a otěruvzdornost. Vodítka jsou dekorovaná koženými domečky a kvalitním mosazným kováním. Páníčkům tak skvěle padne do ruky, pohodlně se jim drží a jsou příjemná na dotek.

 

Jak čistit vodítko?

V případě, že je vodítko znečištěné, můžete ho ručně vyprat buď v mýdlové vodě nebo ve vodě, do které přidáte jemný prací gel. Vodítko byste neměli prát pračce, ani v myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného vodítka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: