MyDr.Dog Vodítko přepínací 6 dlouhé. Barva: černá-reflexní se zlatým kováním

Ručně vyráběné vodítko z námořnického lana v černé barvě s reflexními prvky. Na vodítku je přichycené zlaté kování s karabinami na obou koncích pro jednodušší manipulaci. Zároveň vám umožňuje nastavit si délku pomocí karabiny a kroužku. Nebo ho můžete využít pro vedení dvou pejsků.

Vodítko je dlouhé 235 cm s průměrem 6 mm, hodí se tak k malým i středně velkým pejskům.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V3103011
Značka: MyDr.Dog
830 Kč
Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Ať už s pejskem vyrážíte na výlet nebo se půjdete ven trénovat poslušnost, vodítko je nepochybně důležitou součástí. Jaké funkce by ale mělo splňovat? Naše vodítka MyDr.Dog spojují kvalitu, pohodlí pro pejsky i páníčky a navíc krásný design v jednom.

Pro milovníky jednotnosti jsme sladili komplety obojků a vodítek do stejných barev. Podívejte se třeba na kožený reflexní obojek se zlatým kováním.

 

Výroba vodítek

Při výrobě vodítek se snažíme dbát na maximální kvalitu. Snažili jsme se vybrat takový materiál, který bude pevný a odolný pro každodenní používání. Zvolili jsme námořnické lano, které se ve Spojených státech amerických používá jako součást luxusních jacht. Tímto se naše vodítka odlišují od ostatních z evropského trhu.

Následně povrch lana prochází polypropylenovou úpravou, aby byla zajištěná vysoká pevnost a otěruvzdornost. Vodítka jsou doplněná o kožené domečky a kvalitní mosazné kování. Díky zpracování se pohodlně drží a nedráždí lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Špinavé vodítko vyperte v ruce. Buď můžete za pomoci mýdlové vody nebo přidejte do vody jemný prací gel. V žádném případě ho nedávejte do pračky, ani do myčky. Karabina se může časem poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: