MyDr.Dog Vodítko přepínací 6 dlouhé. Barva: cranberry se stříbrným kováním

Cranberry vodítko z námořnického lana je vyrobené ručně. Dekorované je růžovými (fuchsiovými/cranberry) koženými domečky a stříbrným kováním s karabinami po obou koncích. Praktické karabiny a kroužky umožňují si pohodlně nastavit délku vodítka podle potřeby nebo je můžete využít při vedení dvou chlupáčů najednou.

Vodítko je dlouhé 235 cm s průměrem 6 mm. Ideální volba pro menší či středně velká plemena.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V3106042
Značka: MyDr.Dog
830 Kč
Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Plánujete s vaším chlupáčem výšlapy, túry nebo běh? Při těchto a dalších podobných aktivitách je nezbytnou součástí vodítko. Ne vždy je totiž okolí přizpůsobené k volnému pohybu vašeho mazlíčka. Vybíráte, které je se bude hodit pro všechny tyto aktivity? Vodítka od MyDr.Dog splňují veškeré nároky, jako je funkčnost, kvalita, pohodlí pro vašeho pejska a design v jednom.

Pokud milujete sladěné barvy, doporučujeme vám se podívat na cranberry kožený obojek se stříbrným kováním.

 

Výroba vodítek

Kvalitní vodítko by mělo splňovat základní požadavky, jako je dlouhá životnost při denním používání a výdrž při silném tahání. Vybrali jsme si k proto námořnické lano, které je pevné a zároveň velmi odolné. Ve Spojených státech amerických se nejčastěji využívá při výrobě luxusních jachet. Tím se naše vodítka liší od všech ostatních z evropského trhu.

Povrch vodítka je potřeba speciálně upravit, abychom zajistili pevnost a otěruvzdornost. Úprava spočívá v poplastováním polyvinylchloridem. Na vodítku je připevněné kvalitní mosazné kování a kožené domečky ve stejné barvě, jako jsou obojky. Materiál je příjemný na dotek a nedráždí lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Špínu z vodítka dostanete ručním praním. Podle míry znečištění ho buď vyperte v mýdlové vodě, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko nedávejte na umytí do pračky, ani do myčky. Karabina s kováním může časem nést známky ochození (poškrábání). To ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: