MyDr.Dog Vodítko přepínací 6 dlouhé. Barva: tmavě modrá se zlatým kováním

Vodítko tmavě modré barvy vyrobené ručně z námořnického lana. Dekorované je modrou hovězí kůží a zlatým kováním s karabinami na obou koncích. To vám umožňuje pohodlně si nastavit délku vodítka podle vaší potřeby nebo připnout rovnou dva chlupáče najednou.

Tloušťka vodítka je 6 mm a délka 235 cm. Ideální varianta pro pejsky malých a středních plemen.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V3108051
Značka: MyDr.Dog
850 Kč
Kategorie: Malé a středně velké plemeno
Položka byla vyprodána…

Vodítko patří do základní výbavy pro vašeho chlupáče. Ať už s ním jdete na procházku do města, do přírody nebo se třeba jen jdete trénovat poslušnost, vodítko byste měli mít u sebe. A co by mělo splňovat? Zkušení pejskaři ví, že by mělo být funkční, kvalitní a pohodlné pro pejska i páníčka. Pro spoustu z nich hraje velkou roli i vzhled. A to všechno naše vodítka MyDr.Dog splňují.

Chcete, aby váš chlupáč měl sladěné vodítko s obojkem? Vytvořili jsme sety ve stejné barvě. Podívejte se třeba na kožený obojek v tmavě modré barvě ve velikosti XXS se zlatým kováním.

 

Výroba vodítek

Kvalitní a funkční vodítko by mělo splňovat parametry, jako je dlouhá životnost při každodenním používání a výdrž při silném tahání. Zvolili jsme k tomu pevné a zároveň velmi odolné námořnické lano používané ve Spojených státech amerických při výrobě luxusních jachet. V tom spočívá rozdíl mezi ostatními vodítky, které evropský trh nabízí a těmi našimi.

Abychom zajistili maximální pevnost a otěruvzdornost, povrch vodítka jsme speciálně upravili pomocí polypropylenové úpravy. Vodítko je osazené mosazným kováním s koženými domečky ve stejné barvě, jako jsou obojky. Výsledkem je vodítko s materiálem příjemným na dotek, které je zároveň šetrné k lidské pokožce.

 

Jak čistit vodítko?

Špinavé vodítko perte výhradně v ruce. Buď mýdlovou vodou, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko není vhodné pro praní v pračce, ani myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: