MyDr.Dog Vodítko přepínací 6 dlouhé. Barva: zlato-hnědá se zlatým kováním

Ručně vyráběné vodítko z námořnického lana v koňakové (zlato-hnědé) barvě je osazené zlatým kováním a karabinami po obou koncích. Praktické zpracování vám usnadní manipulaci a umožní vám nastavit si délku vodítka podle potřeby. Vhodné pro vedení dvou chlupáčů najednou.

Délka vodítka je 235 cm a tloušťka 6 mm. Ideální volba pro malé a středně velké pejsky.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V3102021
Značka: MyDr.Dog
850 Kč
Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Ať už jdete s vaším chlupáčem ven cvičit poslušnost nebo vyrážíte na výlet, nepochybně se vám v těchto chvílích bude hodit vodítko. Jaké ale vybrat? Naše vodítka MyDr.Dog spojují všechny funkce, které pejskaři ocení: kvalita, pohodlí pro pejsky i páníčky a pro náročné i design.

Slaďte vybavení pro vašeho chlupáče do jedné barvy. V naší nabídce najdete sety vodítek a obojků ve stejné barvě. K vodítku koňakové barvy můžete vybrat třeba tento kožený obojek velikosti M se zlatým kováním.

 

Výroba vodítek

K výroba vodítek je zapotřebí maximální kvality kvůli zajištění dlouhé životnosti a výdrže při tahu vašeho pejska. Vybrali jsme proto materiál, který je pevný a odolný a hodí se ke každodennímu použití. Jde o typ námořnického lana využívaného v USA při výrobě luxusních jachet. A v tom spočívá rozdíl ostatních vodítek od těch našich.

Povrch vodítka je poplastovaný polyvinylchloridem, díky čemuž zajistíme vysokou pevnost a otěruvzdornost. Osadili jsme je mosazným kováním a krásnými koženými domečky. Kvalitní zpracování zajistí maximální pohodlí pro vás i vašeho pejska a nedráždí lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Nečistoty z vodítka odstraníte ručním praním. Podle míry znečištění ho buď vyperte v mýdlové vodě, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko nedávejte do pračky, ani do myčky. Karabina s kováním může časem nést známky opotřebení. To ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: