MyDr.Dog Vodítko vodící 10 krátké. Barva: černá s červenými domečky a zlatým kováním

Černé krátké vodítko dekorované červenou hovězí kůží je osazené zlatým kováním pro praktické připnutí vašeho pejska. Vodítka vyrábíme ručně z námořnického lana, což jim dává na osobitém kouzlu. Ideální volba pro výcvik psa.

Celková délka vodítka je 70 cm a tloušťka 10 mm. Hodí se pro psy středních a velkých plemen.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V2101061
450 Kč
Kategorie: Krátká vodící
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

 

Vyrážíte do města, jezdíte často hromadnou dopravou nebo chcete jen trénovat poslušnost? K těmto účelům jsme vyrobili krátká vodítka, se kterým si pejska můžete jednoduše držet u sebe, aniž by vás omezoval zbytek volného vodítka. MyDr.Dog vodítka pojí nejen funkčnost, ale také kvalitu a pohodlí v jednom. Navíc je stylové právě díky jednoduchému designu.

Pro milovníky jednotnosti jsme sladili komplety obojků a vodítek do stejných barev. Podívejte se třeba na kožený červený obojek se zlatým kováním.

 

Výroba vodítek

Při výrobě dbáme na to, aby vodítka splňovala ty nejnáročnější požadavky. Zvolili jsme na to takový materiál, který bude nejen pevný a odolný, ale bude se hodit především ke každodennímu použití. Vyrábíme je z námořnického lana využívaného v USA jako součást luxusních jachet. Tímto se naše vodítka odlišují od ostatních z evropského trhu.

Povrch lana poté prochází úpravou zvanou poplastování polyvinylchloridem. Díky tomu je zajištěná vysoká pevnost a otěruvzdornost. Vodítka jsou osazená koženými domečky a kvalitním mosazným kováním. Výsledkem je krásné a zároveň pohodlné vodítko, které je šetrné pro lidskou pokožku.

 

Jak čistit vodítko?

Jestliže je vodítko znečištěné, můžete ho ručně vyprat buď v mýdlové vodě nebo ve vodě s jemným pracím gelem. Vodítko není vhodné pro praní v pračce, ani v myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného vodítka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: