MyDr.Dog Vodítko vodící 10 krátké. Barva: černá se stříbrným kováním

Ručně vyrobené krátké vodítko z námořnického lana v černé barvě. Na vodítko jsme přichytili krásné stříbrné kování, se kterým snadno připnete vašeho hafana. Ideální volba, když chcete s vaším pejskem trénovat poslušnost.

Vodítko je dlouhé 70 cm s tloušťkou 10 mm. Hodí se především pro středně velká a velká plemena.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V2101012
Značka: MyDr.Dog
430 Kč
Kategorie: Krátká vodící
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Šijou s vaším chlupáčem všichni čerti a nedaří se vám zkrotit jeho akčnost? Běhá ze strany na stranu nebo při procházce tahá? Pro tyto účely jsme vyvinuli speciální krátké vodítko, které vám pomůže ho těchto zlozvyků zbavit. Díky tomu, že je vodítko krátké, jednoduše si vašeho čtyřnohého kamaráda přitáhnete k sobě bez toho, aniž byste vy nebo váš pes šlapal po zbytku vodítka. Naše vodítka MyDr.Dog pojí nejen funkčnost, ale také kvalitu a pohodlí v jednom. Navíc je stylové právě díky jednoduchému designu.

Slaďte vybavení pro vašeho chlupáče do jedné barvy. V naší nabídce najdete komplety vodítek a obojků. K černému vodítku můžete jsme vybrali třeba tento kožený obojek velikosti L.

 

Výroba vodítek

Kvalitní a funkční vodítko by mělo splňovat parametry, jako je dlouhá životnost při každodenním používání a výdrž při silném tahání. Zvolili jsme k tomu pevné a zároveň velmi odolné námořnické lano používané ve Spojených státech amerických při výrobě luxusních jachet. V tom spočívá rozdíl mezi ostatními vodítky, které evropský trh nabízí a těmi našimi.

Abychom zajistili maximální pevnost a otěruvzdornost, povrch vodítka jsme speciálně upravili pomocí polypropylenové úpravy. Vodítko je osazené mosazným kováním s koženými domečky ve stejné barvě, jako jsou obojky. Výsledkem je vodítko s materiálem příjemným na dotek, které je zároveň šetrné k lidské pokožce.

 

Jak čistit vodítko?

Špinavé vodítko perte výhradně v ruce. Buď mýdlovou vodou, nebo přidejte do vody jemný prací gel. Vodítko není vhodné pro praní v pračce, ani myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: