MyDr.Dog Vodítko vodící 10 krátké. Barva: černá se zlatým kováním

Černé krátké vodítko dekorované černou hovězí kůží v kombinaci se zlatou karabinou působí velmi elegantně. Vodítka vyrábíme ručně z námořnického lana, díky tomu je každý kousek originální. Ideální volba, když chcete trénovat s vaším pejskem poslušnost.

Vodítko má průměr 10 mm a jeho celková délka je 70 cm. Hodí se pro středně velké a velké pejsky.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V2101011
Značka: MyDr.Dog
450 Kč
Kategorie: Krátká vodící
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Jak odnaučit vašeho chlupáče zlozvykům, jako je tahání, neustálé čmuchání a přebíhání ze strany na stranu? Pro takové účely jsme vytvořili krátké vodítko, se kterým si psa jednoduše přitáhnete k sobě a nebude mít prostor pro zlobení. Zároveň vám nebude překážet zbytek vodítka. Vodítka MyDr.Dog pojí kromě trendy designu také praktičnost, kvalitu a pohodlí pro vás i vašeho pejska.

Slaďte výbavu do jedné barvy. V naší nabídce najdete krásné sety vodítek a obojků ve stejné barvě. K černému vodítku se jsme vyrobili kožený obojek ve velikosti XL.

 

Výroba vodítek

Při výrobě vodítek se řídíme zásadou maximální kvality. Vybírali jsme proto takový materiál, který bude odolný vůči vnějším podmínkám a zároveň pevný při každodenním používání. A námořnické lano splnilo ve všem všechny naše požadavky. V USA se totiž nejčastěji využívá jako součást při výrobě luxusních jachet. V tom právě spočívá odlišnost našich vodítek od těch ostatních.

Povrch lana upravujeme pomocí polypropylenového poplastování, díky kterému je zajištěná pevnost a otěruvzdornost. Vodítka jsou dekorovaná koženými domečky a kvalitním mosazným kováním. Páníčkům tak skvěle padne do ruky, pohodlně se jim drží a jsou příjemná na dotek.

 

Jak čistit vodítko?

V případě, že je vodítko znečištěné, můžete ho ručně vyprat buď v mýdlové vodě nebo ve vodě, do které přidáte jemný prací gel. Vodítko byste neměli prát pračce, ani v myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného vodítka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: