MyDr.Dog Vodítko vodící 10 krátké. Barva: fuchsie (cranberry) se stříbrným kováním

Krátké vodítko v barvě cranberry vyrobené ručně z námořnického lana. „Couračka“ je dekorovaná hovězí kůží také v cranberry (fuchsiové) barvě, která je navíc doplněná stříbrnou karabinou. Ideální k výcviku psa.

Průměr vodítka je 10 mm a délka 70 cm. Vhodné pro střední a velká plemena.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V2106042
430 Kč
Kategorie: Krátká vodící
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Krátké vodítko pomůže naučit vašeho pejska základní poslušnosti. Díky tomu, že je krátké si vašeho chlupáče snadno přitáhnete k sobě a nebude se vám, ani vašemu pejskovi plést pod nohy zbytek vodítka (jako to bývá u dlouhého). Vodítka MyDr.Dog splňují funkčnost, kvalitu, pohodlí pro psa i jeho páníčka, což pejskaři zaručeně ocení. A navíc mají stylový design.

Vytvořili jsme nabídku setů vodítek a obojků ve stejné barvě. Cranberry vodítko dekorované hovězí kůží můžete sladit právě třeba s koženým obojkem se stříbrným kováním ve velikosti M.

 

Výroba vodítek

Při výrobě vodítek se staráme o to, aby splňovaly všechny důležité parametry. Vybrali jsme proto takový materiál, který bude pevný a odolný vůči vnějším podmínkám a zároveň vydrželo každodenní používání. Jsou vyrobené z námořnického lana, které se ve Spojených státech amerických používá při výrobě luxusních jacht. V tom spočívá rozdíl mezi našimi vodítky a těmi ostatními z evropského trhu.

Povrch lana upravujeme za pomoci poplastování polyvinylchloridem. Díky tomu zajistíme pevnost a otěruvzdornost. Na vodítka přišíváme kožené domečky a osazujeme je kvalitním mosazným kováním. Výsledkem je krásné a zároveň praktické vodítko.

 

Jak čistit vodítko?

Všechny nečistoty odstraňte pomocí ručního praní. Podle míry znečištění ho vyperte v mýdlové vodě, nebo ve vodě s jemným pracím gelem. Vodítko nedávejte do pračky, ani do myčky. Karabina s kováním může časem nést známky opotřebení. To ale nemá vliv na funkčnost samotného výrobku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: