MyDr.Dog Vodítko vodící 10 krátké. Barva: tmavě modrá se zlatým kováním

Krátké vodítko tmavě modré barvy dekorované hovězí kůží ve stejné barvě v kombinaci se zlatým kováním. Na konci vodítka najdete praktickou karabinu k připnutí pejska. Ruční výroba z námořnického lana dává vodítkům osobitý design. Ideální pro výcvik psa.

Délka vodítka je 70 cm a tloušťka 10 mm. Tato varianta je vhodná pro psy středních a velkých plemen.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V2108051
Značka: MyDr.Dog
450 Kč
Kategorie: Krátká vodící
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Patří váš pejsek mezi ty akčnější a kolikrát s ním šijou všichni čerti? Krátké vodítko vám pomůže s odnaučením zlozvyků, jako je táhnutí, čmuchání nebo přebíhání ze strany na stranu. Vašeho chlupáče při těchto aktivitách jednoduše přitáhnete k sobě bez toho, aniž by se zbytek vodítka pletl pod nohy. MyDr.Dog spojuje ve vodítkách funkčnost, kvalitu, pohodlí pro pejska i páníčka a navíc ještě design.

Naše nabídka zahrnuje sety vodítek a obojků ve stejné barvě. Tmavě modré vodítko dekorované hovězí kůží můžete sladit třeba s koženým obojkem velikosti L.

 

Výroba vodítek

Vodítka by měla disponovat dlouhou životností a zároveň výdrží při tahu. Zvolili jsme proto pevné a velmi odolné námořnické lano využívané v USA při výrobě luxusních jachet. A to je zásadní rozdíl mezi ostatními vodítky, které evropský trh nabízí a těmi našimi.

Aby byly vodítka maximálně pevné a otěruvzdorné, jeho povrch jsme speciálně upravili pomocí polypropylenové úpravy. Osadili jsme ho mosazným kováním s koženými domečky ve stejné barvě, jako jsou obojky. Výsledkem je vodítko s materiálem příjemným na dotek, které je zároveň šetrné k lidské pokožce.

 

Jak čistit vodítko?

Jestliže je vodítko zašpiněné, vyperte ho ručně buď v mýdlové vodě nebo ve vodě s jemným pracím gelem. Kvůli zachování kvality se vodítko nehodí pro praní v pračce, ani v myčce. Karabina se může postupem času poškrábat, to ale nemá vliv na funkčnost samotného vodítka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: