Přírodní krmiva

Proč svým pejskům servírovat super prémiové krmivo MyDr.Dog?

Protože ČERSTVÉ MASO je ZDRAVÉ a LÉPE CHUTNÁ!

A protože pro naše pejsky chceme to nejlepší. V recepturách našich krmiv klademe velký důraz na vysoce kvalitní suroviny, které jsou zároveň dobře stravitelné. Naše krmiva vynikají mimořádně vysokým procentem čerstvého masa, které nenahrazujeme obtížně stravitelnými obilovinami jako je tomu u běžných krmiv. Myslíme tedy také na psy s alergií na lepek, proto jej v našem krmivu nenajdete, a proto jsou MyDr.Dog bezlepková krmiva jsou té nejvyšší kvality.

Super-prémiová krmiva podporují pejskovu zdravou a lesklou srstdodávají energii a zajišťují celkovou vyšší kvalitu života a dobré zažívání. Užijete si spolu vitální a dlouhý život plný pohybu. Pejskovi již nemusíte dávat žádné další vitamíny a minerály, vše je obsaženo v našem vyváženém krmivu MyDr.Dog.

Kvůli vysokému obsahu živin a čerstvého masa dáváte pejskovi všechno, co potřebuje, pro dlouhý a zdravý život, což běžně dostupná levná krmiva neobsahují.

Naše vysoce kvalitní krmiva jsou rozlišená podle věku psů. Štěně, kterému se právě vyvíjí trávicí trakt, potřebuje jinak vyváženou dietu než starší pes, do jejichž krmiv přidáváme kloubní výživu. Pro dospělé psy naše krmiva přináší ten nejkvalitnější zdroj bílkovin jako je čerstvý losos.