Pamlsky MyDr.Dog Healthy Skin & Coat 150 g

Funkční poloměkké pamlsky Healthy Skin&Coat jsou vyrobené z bílkoviny mořského korýše krunýřovky (neboli kril protein), zeleniny, luštěnin a voňavých bylinek. Poměr surovin je speciálně upravený tak, aby pomáhal udržovat pokožku zdravou a srst krásně lesklou.

Pamlsky jsou ve tvaru kytiček. Znovu uzavíratelný obal je praktický pro další manipulaci, a proto se skvěle hodí třeba na cestování.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Skladem (>5 ks)
Kód: P1000002
Značka: MyDr.Dog
89 Kč
Kategorie: Pamlsky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.16 kg

Co (ne)najdu v pamlscích?

  • Neobsahují obiloviny, proto si je mohou dopřát i ti chlupáči, kteří trpí intolerancí.
  • Sušená mořská řasa má pozitivní vliv proti vzniku zubního kamene a zároveň napomáhá odstranit nepříjemný zápach z úst.
  • Obsahuje probiotikum Lactobacillus acidophilus pro podporu správného zažívání.
  • Lososový olej se využívá pro zlepšení kvality kůže a srsti.

Kůže patří mezi největší smyslový orgán vašeho hafana. Poskytuje mu ochranu proti vlivům vnějšího prostředí a parazitům, reguluje teplotu, slouží jako ochrana před dehydratací a vyživuje jeho chlupy. Pokud je srst vašeho čtyřnohého parťáka vystavená nadměrnému zatížení nebo se jeho kůže zdá málo pružná a má šupiny, je potřeba zasáhnout. Možností je hned několik. V MyDr.Dog jsme vyvinuli pamlsky s obsahem potřebných látek, které slouží jako prevence pro udržení vitality srsti a kůže vašeho pejska.

Pamlsky MyDr.Dog jsou nejen funkční, ale taky chutné, a tak se váš mazlíček bude těšit na další společně strávený čas venku.

 

Jak správně používat pamlsky?

Pamlsky jsou pouze doplňkovým krmivem, a tedy v žádném případě nenahrazují plnohodnotnou stravu vašeho čtyřnohého kamaráda. Množství odměny byste měli přizpůsobit jeho velikosti. V případě, že se jedná o menší plemeno či štěně, pamlsek můžete rozpůlit. Dbejte, aby váš pes měl vždy dostatek čerstvé pitné vody.

 

Skladování

Uchovávejte na suchém místě. Spotřebujte do data uvedeného na obale.

 

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ PAMLSKŮ
Složení: kril protein (26 %), hrách (24 %), tekutý rostlinný škrob (14 %), dýně (12 %), čočka (12 %), šťáva z lososa hydrolyzovaná (5 %), lněné semínko (3 %), kolagen (3 %), sušený měsíček (1 %), lososový olej (1 %), sušené řasy (Schizochytrium limacinum, 0,5 %), uhličitan vápenatý, Lactobacillus acidophilus HA –122 inaktivovaný (15×109 buněk/kg).
Analytické složky: hrubý protein 18 %, hrubý tuk 5 %, vlhkost 17 %, hrubá popelovina 3,5 %, hrubá vláknina 1,2 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,8 %.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 23.11.2021
Ano jsem spokojená, dokonce můj pejsek, který je hodně vybiravý si pochutná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: